CORK COMFORT CK 014 Dub Waldeck přírodní

Kód: 27424
Výprodej Doprodej
Značka: EGGER
1 220 Kč / m2 1 220 Kč bez DPH
2 - 3 týdny
Můžeme doručit do:
12.7.2024

Korková plovoucí podlaha v dílcích, zámkový CLICK systém. Hlavní výhody - přirozeně pružné, dokonale tiché, pocitově teplé, skutečně odolné. Rychlé dodání a jednoduchá montáž.
Celková výška 10 mm
Třída zátěže 31
Záruka 15 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korkové plovoucí podlahy CORK COMFORT jsou vyrobena zdokonalenou technologií přímého tisku HD. Dekory podlahoviny jsou natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 28 moderních designů v kolekci CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru. Podlahovina plně využívá všech skvělých vlastností korkového materiálu. Je tichá díky přirozeným tlumícím vlastnostem korku. Milióny vzduchových buněk v korku akumulují teplo, čímž působí na dotek teplými pocity a zároveň skvěle izoluje. CORK COMFORT právem patří mezi podlahové krytiny s absolutně nejlepšími komfortními vlastnostmi, které zajišťují svým uživatelům přirozený pocit pohodlí. CORK COMFORT splňuje představu alternativního způsobu života, protože se jedná o mimořádně ekologický výrobek.

Struktura vrstev podlahy CORK COMFORT:

cork-comfort-slozeni

1. Elastická ochranná vrstva odolná UV záření
2. Přímý tisk dekoru technologií HD
3. Základní nátěr pro vysoké rozlišení barev
4. Silně stlačená korková vrstva COMFORT
5. Nosná dřevovláknitá deska HDF Quell-Stop+
6. Integrovaná tlumící podložka z přírodního korku

 

Vrchní a spodní vrstva dílců je vyrobena ze suroviny pocházející z kůry korkového dubu. Nosná dřevovláknitá deska dílce je opatřena zámkovým systémem UNI Fit, který umožňuje snadnou a rychlou montáž. Kromě parozábrany již není třeba pod podlahovinu instalovat další akustickou podložku. Proti poškození je pružný povrch podlahoviny chráněn trvanlivým elastickým lakem vytvrzeným UV zářením. Výsledkem je unikátní moderní podlaha v reprodukovaných designech dřevin nebo kamene odolná obvyklé zátěži ve všech obytných a mírně frekventovaných komerčních prostorách. CORK COMFORT je prokazatelně více odolný než jiné podlahové krytiny vyrobené z přírodních materiálů. Podlahové dílce o celkové tloušťce 10 mm mají na všech stranách mírně zkosené hrany, čímž při spojení vytváří v designu autentickou mikrospáru. Přirozenost designu výrobce podpořil čtyřmi rozměrovými formáty dílců Classic, Large, Kingsize a Long. Každý dekor je tak vyroben ve formátu, který s ním nejlépe souzní.

cork_comfort-piktogramy

Instalace korkové plovoucí podlahy:

Jedná se o zámkový plovoucí systém a instalace není složitá. Důležité je mít vyrovnaný podklad. Pod korkovou podlahu instalujeme parozábranu a na ni pak již skládáme samotnou korkovou podlahu. Důležitá je diletační spára na okraji místnosti cca 10 mm.

Provádíme instalace korkových podlah v Brně a okolí. V případě zájmu se na nás obraťte, podlahy zaměříme a zpracujeme Vám cenovou kalkulaci pokládky korkové podlahy na míru.

Jak objednat:

Zboží dodáváme po celých baleních, které obsahuje 5 lamel o celkové ploše 2,11 m2.

Doprava:

Zboží předáme dopravci následující pracovní den po objednání. Korkové podlahy doručujeme po celé ČR. Korková podlaha je doručena za 24 hodin od předání dopravci. Pokud potřebujete podlahu dodat v určitý den, zapište nám tento požadavek do objednávky.

Proč nakoupit u nás:

  • vzorek zdarma
  • doprava zdarma u obj.nad 5.000 Kč
  • instalace se slevou 20%

Doplňkové parametry

Kategorie: Korkové plovoucí podlahy Cork Comfort King Size HDF
Hmotnost: 7.9 kg
Celková tloušťka (mm): 10
Dekor: Dřevěný, Dub
Dostupnost: Skladem
Formát: 1-lamela
Klasifikace hořlavosti: Bfl.S1
Plocha v balení: 2,11 m2
Počet lamel v balení: 5
Použití: Bytové
Povrch: Deepskin
Profil: UNI fit!
Rozměr lamely (mm): 327 x 1292
Spára: 4V-spára
Užitná třída: 31
Váha celková: 7869 g/m2
Záruka: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: