Kovová rohož ze svařovaných podlahových roštů bez gumy s pracnami Galva - 101,5 x 60 x 3,5 cm

Kód: 00060018
Značka: FLOMAT
3 040 Kč / ks 2 512 Kč bez DPH
Dodací lhůta 18 dnů
Můžeme doručit do:
17.3.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupní čistící rohož ze svařovaných podlahových roštů je vhodná do vstupních prostor, kde slouží k odstranění hrubých nečistot jako je bahno či sníh.

Rohož ze svařovaných podlahových roštů se dodává včetně rámu pro zapuštění do podlahy. Rám může být zakoupen s pracnami, které slouží k ukotvení rámu do podlahy (pracny se dle potřeby ohnou a zalijí do betonu) nebo bez pracen. Svařovaný podlahový rošt má vysokou čistící schopnost především jedná-li se o bahno či sníh. Kvalitní materiály, ze kterých je rošt vyroben, zaručují jeho vysokou pevnost, nosnost a trvanlivost.

Celkový rozměr 1015 x 600 x 35 mm, rozměr roštu 998 x 586 mm.

Svařované podlahové rošty jsou vyráběny svařováním podélných nosných pásů s příčně uloženými zkrucovanými rozpěrnými pruty. Zkroucené pruty zvyšují protiskluzovost roštu. Svařované rošty se vyznačují pěkným vzhledem, tuhostí a značnou trvanlivostí i v těžkých provozních podmínkách. Jako výrobní materiál je použita ocel dle DIN St 37.2 ČSN 11343 a ČSN 11373. Žárové zinkování navíc zaručuje dlouholetou stabilitu povrchu roštu proti povětrnostním podmínkám / oxidaci oceli. Tloušťka vrstvy zinku je provedena dle EN ISO 1461.

Důležité upozornění: Obvyklá doba dodání produktu je 2-3 týdny. Dostupnost tedy uvádíme do 3 týdnů, nicméně jelikož se jedná o výrobu na zakázku a záleží na vytíženosti výrobce a zinkovny, může se ve výjimečných případech dodání o několik dnů protáhnout. Proto pokud na rohož ze svařovaných podlahových roštů spěcháte, ověřte si telefonicky možný termín dodání, pokusíme se jej upřesnit, případně výrobu urychlit, bude-li to v našich silách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kovové rohože
Hmotnost: 23.2 kg
délka: 60 cm
Materiál: kovový, ocelový
model: Galva
ostatní: vstupní čistící, zóna I, výroba vstupních čistících rohoží na míru, kovové podlahové rošty, kovové rohože
Použití: vstup do budovy, vstup do rodinného domu, vstupy, vstupní prostory
šířka: 101,5 cm
typ: ze svařovaných podlahových roštů, bez gumy, s pracnami
vlastnost: čistící, venkovní, vstupní
Výška: 3,5 cm
značka: FLOMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: