Tmel a lepidlo Bralep ACR 600

Kód: 32300/1 K 32300/12 32300/4 K Zvolte variantu
161 Kč / ks 1 103 Kč / ks 404 Kč / ks od 161 Kč / ks 133 Kč bez DPH 912 Kč bez DPH 334 Kč bez DPH od 133 Kč bez DPH
2 - 8 dnů 2 - 8 dnů 2 - 8 dnů Zvolte variantu
Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.7.2024 27.7.2024 27.7.2024 Zvolte variantu

Výborné k tmelení dilatačních spár. Lze použít také jako pružnou tmelící hmotu na opravy aktivních prasklin. Disperzní lepidlo pro lepení obkladaček, dlaždic, mozaiky, polystyrénových desek, podhledů, PVC a dalších prvků ve vnitřních prostorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • neobsahuje rozpouštědla
  • vhodné pro podlahové vytápění
  • po zaschnutí mrazuvzdorné a pružné
  • připraveno k okamžitému použití

Oblast použití:

Lepidlo BRALEP ACR 600 je určeno k lepení obkladaček, dlaždic, mozaiky, polystyrenových desek, podhledů a dalších obkladových prvků ve vnitřních i vnějších, trvale suchých prostorech. Doporučeno k lepení na minerální podklady (beton, zdivo, omítky, vyrovnávací hmoty firmy BRALEP), sádrokarton a sádrovláknité desky, cementem vázané desky, dřevěné materiály.

BRALEP ACR 600 lze použít i jako pružnou tmelící hmotu na opravy aktivních prasklin.

Výborné k tmelení dilatačních spár.

Složení:

Vodná disperze na bázi akrylátů, minerální plniva, aditiva.

Příprava podkladu:

Podklad musí být nosný, rovný, vyzrálý, suchý, bez prasklin, zbavený nečistot, zbytků lepidel, mastnoty, nesoudržných povrchových vrstev a prachu. Velmi savé podklady doporučujeme před lepením ošetřit penetrací BRALEP PE 280 nebo PE 280 H. Hladké podklady snižující přilnavost doporučujeme zdrsnit.

Pracovní postup:

Před použitím se lepidlo rozmíchá a pak se nanáší hladítkem na připravený podklad tak, aby bylo zajištěno celoplošné pokrytí podkladu tenkou vrstvou lepidla. Vzniklá vrstva lepidla se následně pročeše zubovou stranou hladítka. Do lepidlového lože se obkladové prvky silně přitlačí k podkladu. Při lepení stropních podhledů a dalších lehkých obkladových prvků je možné lepidlo nanášet na rubovou stranu obkladu a ihned krátce a silně přitlačit k podkladu. Pokud se nestihnou obklady
položit do 15 minut, musí se zavadající nanesené lepidlo odstranit. Při zpracování je doporučená teplota podkladu a v místnosti min. 10°C, max. 28°C. Možnost zatížení za cca 24 - 48 hodin při teplotě 20°C. Použité nástroje jsou před zaschnutím hmoty omyvatelné vodou. Podmínky při aplikaci (teplota a relativní vlhkost vzduchu v místnosti,teplota materiálu, struktura a vlhkost podkladu) ovlivňují spotřebu a dobu zasychání. Všechny uvedené hodnoty jsou proto jen orientační.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: