České masivní dřevěné podlahy

dubova-masivni-podlahaDubová prkna mají velmi dlouhou životnost, navíc každé prkno je originální – se zdravými malými suky, bez běle. Výsledkem je elegantní a exkluzivní materiál s vůní přírody. Podlahy z dubových prken jsou vhodné do bytových i nebytových prostorů, lze je také položit jako plovoucí podlahu. Podlahová prkna Vám můžeme dodat surová nebo olejovaná přírodním či barevnými oleji dle vašeho výběru. Nejčastěji jsou žádána hladká, ale prodáváme je i jemně drásaná.

Naše masivní dubové podlahy jsou vyrobeny v České republice. Dodáváme je ve dvou kvalitách A a B. Selekce jakosti probíhá ručně. Kvalita A jsou bezchybná krásná dubová prkna. U kvality B můžete najít suky, případně drobné defekty, které však jsou u dřevěných podlah zcela přirozené. Doporučujeme při instalaci kombinovat obě kvality, kdy budete mít nainstalovanou dřevěnou podlahu ze zcela přirozeným vzhledem.

Rozměr prken: 1000 - 2000 x 125 x 21 mm

Balení délkách v např. 1m je vždy po 8 ks a v délce 1,5 po 5 ks v balíku.

Balení délkách v např. 1m je vždy po 8 ks a v délce 1,5 po 5 ks v balíku. Z toho max. 1ks je složen ze  2-3ks menších délek než 1 a 1,5m.Prkna jsou v balících cca po 1m2 dle délky - u 1,5 je např. 0,938m2.

V případě, požadavku na jednotnou délku prken účtujeme přirážku 250Kč/m2.

Povrchové úpravy dubových podlah:

  • surové bez fáze
  • tmelené s mikrofází
  • přírodní olej
  • barevný olej
  • kartáč + olej
  • kartáč + barevný olej

Nejprodávanější

Kvalita A
ZDARMAZDARMA
 
od 1 783 Kč
1 položek celkem
Kvalita A
Tip Doprava zdarma
ZDARMAZDARMA
od 1 783 Kč / m2

Délka 750 - 1500 cm, tloušťka 21 mm, surové, tmelené s mikrofází, kartáčované i olejované.  Doprava zdarma   Instalace se slevou 20% 

62937/SUR4