Doprava zboží

Cena dopravy

Zdarma po celé ČR při objednání nad 5.000 Kč - koberce a PVC

Vinylové podlahy - dle aktuálního ceníku

Objednávky do 5.000 Kč:
Velikost zásilky do 190 cm - 190 Kč (dopravce Fofr CZ) / 190 Kč (dopravce Gebrüder Weiss)
Velikost zásilky nad 190 cm (role koberců a PVC) - 340 Kč (dopravce Fofr CZ) / 790 Kč (dopravce Gebrüder Weiss)

Kam zboží doručujeme

Zboží doručujeme po celé České republice. Doručíme zboží i na Slovensko, případně do jiného státu. Cenu přepravy mimo ČR stanovujeme individuálně.

Rychlost doručení

Zboží předáme dopravci následující den po objednání, které přijmeme do 14. hodiny. Zboží do délky 4 m dopravce doručí do druhé dne, role nad 4 m dorpavce doručuje do 48 hodin od převzetí. U zboží na objednávku prověříme termín dodání u výrobce a termín dodání upřesníme.

Při převzetí zásilky od přepravce vždy zkontrolujte:

  • poškození obalu vč. přelepení atp.
  • u rolí koberců, PVC a vinylu v metráži stav výztuhové návinky, návinka nesmí být zlomená ani jinak poškozená (ohlá apod.)
  • okraje role (případné poškození
  • roli (po rozbalení) je nutné zkontrolovat do 48 hodin od převzetí
  • v případě poškození je nutné zboží přebrat s výhradou, kterou je nutné písemně uvést do přepravního protokolu od dopravce, bez tohoto zápisu není možné reklamovat poškození způsobené dopravou

Při převzetí zboží je nutné zajistit dostatečný počet osob případně manipulační techniku. Řidič není schopen těžké zásilky sám vyložit.

Online sledování stavu zásilky

Jakmile předáme zboží dopravci, zašleme Vám číslo balíku a vy tak můžete sledovat aktuální stav přepravy. Aktuální stav přepravy lze online sledovat na adrese: http://www.kdejebalik.cz/

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na naší prodejně nebo v místě depa vybraného dopravce. Osobní odběr na naší prodejně je zdarma a je možný 1x týdně vždy v pátek, poslední obj. jsou přijímány do středy 10:00, ostatní budou na další týden. Osobní odběr na depu dopravce je zpoplatněn dle ceníku dopravy viz výše. Minimální hodnota objednávky pro osobní odběr je 1000 Kč.

OBCHODNÍ PODMÍNKY | INSTALACEKONTAKTY