Kontakty

Podlahy Binder - Kobercové centrum

M-palác, Heršpická 814/5a, Brno vyhledat trasu

info@podlahy-binder.cz

Telefon: 774 405 811

Otevírací doba:

Pondělí:  00 - 00 | 14 - 18
Úterý:  09 - 12 |13-18
Středa:  10 - 12 | 13 - 15
Čtvrtek:  10 - 12 | 13 - 16
Pátek:  zavřeno 00-00

 

Jak se k nám dostat:

Osobním autem po ulici Heršpické odbočit k M-paláci. Lze zaparkovat buď u restaurace MC Donald nebo M-palác objet dokola a zaparkovat zezadu. Za závorou lze stát 1 hodinu zdarma.

MHD - autobusem číslo 40 vystoupit na zastávce Strážní a jít cca 100 m do M-paláce.

Prodejnu najdete v hlavní obchodní pasáži M-paláce, lze vejít buď hlavním vchodem, nebo kolem restaurace MC Donald, případně zezadu. Jedná se o prodejnu číslo 9 naproti koupelnám Ptáček.

 


Číslo účtu: 2300359559/2010, IBAN:CZ75 2010 0000 0023 0035 9559, BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

IČ: 70298793, DIČ: CZ8105203953

Fakturační adresa: Milan Binder, Čapkova 157, 664 84 Zastávka

Oficiální prodejce podlahy A1 - největší výběr koberců, PVC, vinylových a plovoucích podlah

Banner-A1-podlahy-Autorizovaný-prodejce

Tagy: prodej koberců Brno, prodej PVC Brno, prodej plovoucích podlah Brno, pokládka koberců Brno, instalace koberců Brno, instalace PVC Brno, pokládka PVC Brno, instalace plovoucí podlahy Brno

Přijďte si do naší vzorkovny vybrat ten správný koberec, PVC nebo vinylovou podlahu. Máme velký výběr od nejlevnějších přes odolné a praktické až po velice luxusní koberce.

PVC v naší nabídce jsou také velice levné, odolné a přesto velice pěkné. PVC podlahy vynikají zejména svoji praktičností a rychlou instalací. Dnešní PVC, ale už není hladká lesklá umělá podlaha. Dnešní PVC jsou většinou krásné polomatné podlahoviny s kvalitní kresbou i reálnou povrchovou strukturou. V naší nabídce najdete nepřebernou škálu dřevěných dekorů s jemným či rustikálním dekorem. Dále nabízíme parketové vzory, ale také vzory dlažby a kamene a také kamenných a betonových vzorů, které se perfektně hodí do moderních prostorů jak pro bydlení, tak i do kanceláři či obchodů nebo skladů či dílen.

V naší vzorkovně v Brně najdete přehlednou a pestrou nabídku vinylových podlah. V našem externím skladu držíme více jak 100 druhů dekorů ve všech zátěžových třídách a také ve variantách pro lepení i plovoucí podlahy se zámkem, které jsou dobré v tom, že je jednoduše zacvakáte a máte ihned hotovu novou podlahu. Poslední generace vinylových podlah mají příměs minerálních látek, které zajišťují vyšší stabilitu jednotlivých dílců a vy tak můžete sestavit podlahu ve velké ploše bez dilatačních spár. Navíc nové rigidní vinylové podlahy mají integrovanou podložku a tím se ještě více zjednodušuje a urychluje pokládka. Instalace takové to podlahy je opravdu hračka. Pokud máte rovný a pevný podklad, vytáhnete vinylové dílce z krabice a pokládáte. Pouze dořezáváte na potřebnou délku u stěn pak zalištujete obvodovými lištami na podlahu a máte novou krásnou vinylovou podlahu, která Vám bude sloužit dlouhá léta.

Podlahy Binder

Kobercové centrum, PVC, vinylové podlahy, plovoucí podlahy

Prodej - eshop a vzorková prodejna Brno

Pokládka a instalace koberců, PVC a vinylových podlah v Brně a okolí

Něco o naší historii.

V roce 2009 jsme začínali jako firma zajišťující instalaci koberců a PVC. Postupem času jsme rozšířili nabídku instalace také na vinylové podlahy a to jak lepené vinylové podlahy, tak i na plovoucí zámkové vinylové podlahy.

Od roku 2012 jsme měli v nabídce vlastní portfolio metrážových koberců a PVC a několik druhů vinylových podlah. Nabídce podlah se každým rokem rozrůstala.

V roce 2015 jsme otevřeli první kamennou prodejnu a vzorkovnu koberců, PVC a vinylových podlah. V současné době jsme v nových prostorech, kde najdete vzorky více jak 350 druhů koberců v různých barevných kombinacích a třídách zátěže vhodných do bytových, komerčních, kancelářských či výukových prostorů. Dle našich průzkumů máme největší výběr koberců, jelikož sdružujeme průřez všech hlavních světových výrobců koberců. Nyní máme 816 druhů koberců v metráži.

Co se týče PVC máme momentálně v nabídce 619 druhů a troufneme si říct, že pokud si nevyberete u nás, již jen těžko budete jinde hledat. Máme opravdu naproto unikátní výběr všech druhů, šíří a dekorů PVC.

Vinylové podlahy neustále rozšiřujeme, ale snažíme se, aby náš výběr byl hlavně cenově dostupný, ale v dnešní době je prioritní dostupnost podlah. Aktuálně naše nabídka obsahuje 434 druhů vinylových podlah.

A co je naše hlavní výhoda?

  • jsme podlaháři a veškeré podlahy u nás zakoupené Vám nainstalujeme. Navíc poskytneme slevu na instalaci podlahy ve výši 20%. Služby provádíme tzv. na klíč. Vyberete si na našem eshopu nebo v naší vzorkovně nový koberec, PVC nebo vinylovou podlahu. Přijedeme na místo instalace, vše zaměříme, probereme praktické možnosti, poradíme s nejvhodnějším postupem a poté Vám zašleme cenovou kalkulaci. Veškeré podlahy instalujeme za 3 - 4 týdny od první návštěvy. Instalace provádíme v Brně a okolí
  • samotné zboží dovezeme kamkoliv po České republice, zboží skladem je u Vás zpravidla do 3 pracovních dní