Luxusní zátěžové koberce Lano Smartstrand Celeste

Koberce SmartStrand Forever Clean nabízejí nejvyšší dostupnou úroveň krásy, pohodlí a výkonu.

  • Ideální koberec pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky
  • Nová technologie ochrany proti polití Nanoloc™ pro rychlé a snadné čištění
  • Jediný koberec s trvalou ochranou proti špíně, která se neopotřebuje ani nevypere
  • Výjimečná odolnost, která zachová styl, krásu a vzhled vašeho interiéru
  • Luxusní pohodlnost a měkkost, do které se můžete ponořit
  • Průlomová technologie v oblasti obnovitelných a udržitelných kobercových vláken pro zachování krásy naší planety

 

Nejprodávanější

smartstrand celeste 020
 
1 890 Kč
1 položek celkem
smartstrand celeste 020
Množstevní sleva
1 890 Kč / m2

Šíře 4 a 5 m, třída zátěže 32, střižený smyčkový vlas 100% Triexta Smartstrand, třída hořlavosti Cfl, zvukový útlum 25 dB, 226.800 vpichů/m2, váha vlasu 1.815 g/m2, celková váha...

79064/4

O kobercích SmartStrand
Koberce SmartStrand® odolné vůči skvrnám, které vyrábíme, díky svým inovativním vláknům nabízejí nejvyšší možnou třídu estetiky, pohodlí a odolnosti. Jsou ideální do kanceláře, konferenční místnosti, hotelu nebo domácnosti, například do ložnice nebo obývacího pokoje.

- výjimečná odolnost, která jim umožňuje zachovat styl, krásu a dokonalý vzhled.
- jediný podlahový koberec se zabudovanou ochranou proti skvrnám a nečistotám, který se neopotřebovává ani nevypere.
- Bariéra Nanoloc™ odolná vůči skvrnám chrání před politím a nečistotami a umožňuje jejich snadné odstranění.
- 0% absorpce. Neabsorbuje vlhkost, eliminuje tvorbu nepříjemných pachů.
- jediný podlahový koberec odolný vůči skvrnám s ochranou All Pet™ a zárukou proti znečištění psy a kočkami.
- jediná podlahová krytina z obnovitelných vláken, která neobsahují škodlivé látky a pomáhají udržovat zdravé domácí prostředí a krásu naší planety.
- luxusní měkkost, do které se vaše nohy ponoří.

VYDRŽÍ NAVŽDY

Krása obsažená v DNA vláken

Žádná jiná podlahová krytina odolná vůči skvrnám nedodá vašemu domovu, zasedací místnosti, hotelu nebo kanceláři tak útulný pocit jako koberec. S výrobkem SmartStrand odolným vůči skvrnám si můžete být jisti, že tato útulnost vydrží. Jako výrobce nabízíme podlahové modely SmartStrand, které jsou vyrobeny z inovativního vlákna navrženého tak, aby odolávalo matování a drcení. Tato jedinečná vlastnost je ve vlákně zabudována na molekulární úrovni, díky čemuž je odolné a dlouhodobě si zachovává svůj krásný vzhled.

NAVŽDY ČISTÝ

Jedinečný ochranný systém pro koberce odolné vůči skvrnám

Nejlepším způsobem, jak se skvrnám úplně vyhnout, je zabránit tomu, aby se nečistoty a rozlité látky usazovaly na podlahové krytině a staly se skvrnou. Jako výrobce nabízíme produkt odolný vůči skvrnám obsahující Nanoloc™, moderní nanotechnologii, která uzavírá vlákno do uzavřené kapsle a vytváří tak vynikající bariéru odolnou vůči skvrnám.

NAVŽDY BEZ SKVRN

Odolná vestavěná ochrana proti skvrnám

SmartStrand je jediný koberec, který má díky své unikátní konstrukci vlákna Triexta® trvalou a konzistentní odolnost vůči skvrnám po celou dobu životního cyklu produktu. Jiné kobercové výrobky používají povrchové úpravy s omezenou životností, které se časem opotřebovávají nebo opotřebovávají, což ztěžuje jejich čištění. Triexta Stain Resistant Carpet využívá zcela odlišný systém ochrany proti skvrnám zabudovaný do jádra vlákna. To znamená, že výrobek nikdy neztratí svou odolnost vůči skvrnám a nikdy nepřestane být snadno čistitelný. Díky tomu bude vypadat perfektně ve vaší kanceláři, konferenční místnosti, hotelu nebo domácnosti po mnoho let.

NAVŽDY BEZCHYBNÉ

Snadno se špiní, ještě snadněji se čistí

"Nehodu" může mít každý, ale nikdo nemá rád problémy, které se nedají vyřešit. To je důvod, proč je SmartStrand Triexta tak velkým vylepšením oproti tradičním modelům podlahových koberců. Díky tomu se bude skvěle hodit do hotelu, konferenční místnosti, kanceláře, obývacího pokoje nebo ložnice. Rozlité tekutiny obsahují nečistoty, které mohou způsobit nepříjemný zatuchlý zápach. Žádná "nehoda" nebo rozlitá tekutina nenajde úkryt v produktech SmartStrand, takže se snadno čistí a jejich vlákna zůstávají vždy nekontaminovaná.

NAVŽDY MĚKKÝ

Zcela nová kategorie luxusních podlahových koberců

Jednou z jedinečných předností koberce odolného vůči skvrnám je jeho přirozená měkkost, ale ne všechny podlahové výrobky jsou tak příjemné na dotek, abyste si do nich chtěli máčet nohy. Pokud hledáte super měkký koberec pro vaši kancelář, konferenční místnost, hotel, obývací pokoj nebo podlahu v ložnici, SmartStrand Triexta Silk předčí vaše očekávání. Dosažení jemné a luxusní měkkosti SmartStrand Triexta Silk vyžaduje novou přízi, která má třikrát více vláken než příze používaná v běžných měkkých nylonových výrobcích.

NAVŽDY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Krása bez kompromisů

Položky SmartStrand jsou částečně vyráběny z našich vlastních zdrojů na místě, které se obnovují do jednoho roku a minimalizují naše využívání přírodních zdrojů. To také snižuje spotřebu energie potřebnou k výrobě všech našich kobercových výrobků Triexta. Je dobré vědět, že krása, měkkost a odolnost, kterou v něm hledáte, jsou vytvořeny bez ohrožení naší krásné planety. Potvrzeno certifikátem OEKO-TEX®, nedostatek škodlivých látek v podlahových produktech SmartStrand, které jsou vyrobeny z příze Dupont™ Sorona®. Má certifikát OEKO-TEX® potvrzující nedostatek škodlivých látek. S modelem SmartStrand Triexta odolným vůči skvrnám si můžete být jisti, že vlákno koberce, které obsahuje, je pro váš domov bezpečné a zdravé.