Instalace koberců v Brně a okolí

Pokládka koberců Brno

Provádíme pokládky koberců v Brně a okolí již velice dlouho. Pokládáme koberce v domácnostech, provádíme pokládky koberců v kancelářích, učebnách.  Do bytových prostorů doporučujeme pokládku koberců v metráži. Ve veřejných a komerčních prostorech se vyplatí instalovat kobercové čtverce. Naši profesionální podlaháři s více jak 20-letou praxí Vám poradí při zaměření. Na základě zaměření Vám zpracujeme cenovou kalkulaci před samotnou pokládkou koberce. Budete tak mít dokonalý přehled o jednotlivých položkách celé instalace koberce.

Kde koberce pokládáme

  • pokládka bytových koberců v Brně a okolí
  • pokládka zátěžových koberců v Brně a okolí
  • pokládka kobercových čtverců v Brně a okolí

Zaměření a cenová kalkulace před pokládkou

Po schválení cenové kalkulace pokládky koberců koberce dovezeme dle dohodnutého termínu a rychle položíme. Před pokládkou můžete strhnout staré koberce a odvézt je do EKO dvora.

Příprava a vyrovnání podkladu koberce

Provádíme také přípravu podkladu pro pokládku koberce - vyrovnání podkladu. Pokud podlaha nesplňuje technické normy jako je rovinatost a pevnost je nutné podlahu před pokládkou koberců upravit. Podlaha se vyrovnává nivelační hmotou. Podlaha je pochůzná po 2 - 6 hodinách dle celkové tloušťky nivelace a většinou následující den je možné položit koberce.

Koberec s komfortní podložkou

Pokud chcete opravdu komfortní podlahu s kobercem, doporučujeme ještě podložku pod koberec, která zvýší komfort, ale i tepelné a zvukové izolační vlastnosti celé podlahy

Kontaktní údaje pro poptávku / objednávku pokládky koberců

Osobně nás můžete navštívit na naší vzorkovně v Brně v M-paláci na Heršpické 5, Brno (zde také najdete nepřeberné množství koberců a dalších podlahových krytin jako PVC, vinylové podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy).

nebo telefonicky na čísle 774 405 811 případně zaslat poptávku na email info@podlahy-binder.cz