Instalace plovoucí vinylové podlahy ve Vranově u Brna

V červnu jsme instalovali u našeho zákazníka ve Vranově u Brna novou vinylovou podlahu A1 TARKO CLIC 55 V 16093 Dub Deli karamel.

Zákazník navštívil naši vzorkovnu v Brně asi 3 měsíce před požadovaným termínem realizace. Doporučujeme všem domlouvat realizaci s dostatečným předstihem, tak abychom stihli podlahu zaměřit, zpracovat cenovou kalkulaci a připravit materiál na pokládku. Hlavní výhodou také je, že je možné domluvit se na konkrétním dni instalace a vy tak můžete naplánovat další související kroky Vaší rekonstrukce, jako vymalování, montáž kuchyňské linky apod.

Zákazník měl předvybranou podlahu z našeho eshopu ze sekce vinylové podlahy se zámkem. Zaujala jej podlaha od výrobce Tarkett a to Tarko Click 55 a to zejména kvůli inovativnímu povrchu Tektanium, která zajišťuje vysokou odolnost a také protišpinivou úpravu. Rozhodoval se mezi dvěma dekory a to Dub Antik Natur a Dub Deli karamel. Zákazníkovi jsme zapůjčili domů vzorky obou podlah, tak aby se mohl v klidu rozhodnout a podívat se na vzorky podlahy doma, kde je přeci jen jiné světlo než u nás na vzorkovně podlah a také aby si zákazník mohl porovnat předvybrané dekory s již použitými materiály u něj doma. K podlaze byla také vybrána podlahová obvodová lišta Tarko v bílé barvě.

Asi po týdnu bylo vybráno, následně jsme provedli zaměření u zákazníka doma a zaslali přesnou cenovou kalkulaci. Zákazník odsouhlasil, my jsme připravili podlahu a vše potřebné a za dva měsíce jsme podlahu v přesně stanovený den nainstalovali. Instalace podlahy byla realizována v kuchyni a chodbě rodinného domu. Bílá lišta Tarko, se k podlaze krásně hodila. Z instalace zbyl jeden balík vinylové podlahy, který jsme zákazníkovi odečetli z celkové ceny realizace.

Zákazník je velice spokojený s novou podlahou i s celkovým průběhem procesu objednání a pokládkou podlahy. Celá podlaha cca 60 m2 byla nainstalována vč. lišt za 2 dny a to v přesně domluvený termín. Nyní se již zákazník raduje z nové podlahy a my děkujeme za důvěru.