Penetrace Bralep PE 580 5 kg

Kód: 32297
Značka: Bralep
1 815 Kč / ks 1 500 Kč bez DPH 363 Kč / 1 kg
2 - 8 dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Speciální disperzní nátěr pro přípravu dřevěných podkladů před vyrovnáním pomocí RTN 5050. Zajistí přídržnost cementové hmoty ke dřevu. Nátěr je velmi vhodný i pod omítky a štuky. Připraven k přímému použití bez ředění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • k přímému použití
  • neobsahuje rozpouštědla
  • snižuje prašnost a nasákavost
  • zvyšuje přídržnost vyrovnávacích hmot
  • nízká spotřeba

Vydatnost: 1 kg / 5 - 6 m2

Oblast použití:

BRALEP PE 580 je speciální disperzní nátěr s obsahem křemičitého písku, který slouží k úpravě dřevěných a dřevotřískových podlah před vyrovnáním ve vnitřních suchých prostorech. Použití penetrace PE 580 vede ke snížení nasákavosti, ke zvýšení povrchových pevností a přídržnosti vyrovnávací hmoty BRALEP RTN 5050.

Složení:

Vodná disperze styrenakrylátového kopolymeru s organickými a anorganickými přísadami.

Skladování:

Skladování v uzavřeném obalu při teplotách od +5°C do +28°C. Chránit před mrazem a přímým slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si PE 580 uchovává deklarované vlastnosti po dobu 12 měsíců od data výroby.

Příprava podkladu:

Dřevěné a dřevotřískové podklady musí být čisté (bez prachu, mastnoty, zbytků lepidel, laků, vosků apod.), upevněny, přebroušeny, vysáty a uvolněná prkna nebo desky musí být pevně přišroubovány. Spáry a trhliny musí být vytmeleny (např. BRALEP ACR 600).

Pracovní postup:

BRALEP PE 580 se před použitím pečlivě rozmíchá, nanáší se na podlahu v neředěném stavu rozetřením válečkem nebo štětcem do minimální vrstvy. Před nanesením vyrovnávací hmoty BRALEP RTN 5050 je nutné nátěr nechat vyschnout 24 hodin. Po vyschnutí BRALEP PE 580 vytvoří souvislý, pružný film nerozpustný ve vodě. Doporučená teplota při zpracování je 5 – 25 °C. Všechny použité nástroje jsou před zaschnutím omyvatelné vodou.

drevena-podlaha

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: