Venkovní rohože

Připravili jsme pro vás široký výběr vstupních rohoží pro použití venku před vstupem do budovy. Vybírat si můžete z naší klasické nabídky materiálů i designových provedení. Všechny rohože v této kategorii pojí vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, zejména konstantnímu vystavení vodě či sněhu.

Pro vchody do kancelářských budov či obchodů můžeme doporučit vstupní rohože z kokosu nebo textilu, mezi nimiž si jistě vyberete to správné barevné provedení. Do více zatěžovaných vstupních prostor pak můžete nasadit například masivní gumové nebo kartáčové rohože, které navíc zajistí vynikající ochranu proti uklouznutí.

Nabízíme celou řadu venkovních rohoží za výhodné internetové ceny, vybírejte z více než 200 položek. Pro rychlejší dohledání preferovaného produktu využijte možnost filtrování pomocí parametrů. Mimo venkovních rohoží dále nabízíme vstupní, zátěžové, Bfl-S1 a průmyslové. Vybírat lze mimo jiné z těchto materiálů - gumové, kokosové, kovové, vinylové. V nabídce našeho eshopu naleznete rohože těchto barev černé, šedé, zelené a zlaté.

Nakupte venkovní rohože online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo rohoží nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.