Koberce Smartstrand

smartstrand

Unikátní koberce s vysokou třídou zátěže, nanotechnologií zajišťující nenasáknutí nečistot do koberce a krásně jemným vlasem.

Proč si vybrat koberec Smartstrand:

  • trvanlivost - garance až 25 let - struktura vláken a ochrana Nanoloc® činí koberec velmi odolným a vyznačuje se vysokou odolností proti drcení a matování. Díky použití inovativních vláken se naše výrobky vyznačují zvýšenou odolností. SmartStrand Forewer Clean bude vypadat krásně po mnoho let a přitom zůstane odolný vůči zašpinění a rozdrcení.
  • žádné skvrny - unikátní koberce, které mají zabudovanou ochranu proti nečistotám. Díky tomu je náš výrobek odolný vůči skvrnám. Naše produkty SmartStrand Forever Clean jsou vyrobeny technologií Nanoloc™. Nanotechnologie, která vytváří bariéru kolem vláken a blokuje přístup tekutin a nečistot. Díky tomu je koberec vždy čistý a odolný vůči všem druhům skvrn či nečistot.
  • měkkost - vlákna koberce SmartStrand činí koberec velmi měkkým, jemným na dotek a vyznačuje se leskem a hladkostí. Naše produkty posouvají přirozený komfort na zcela novou úroveň. Koberec SmartStrand je tak měkký, že si do něj chcete ponořit nohy.

Nejprodávanější

smartstrand celeste 020
 
1 890 Kč
1 položek celkem
smartstrand celeste 020
Množstevní sleva
1 890 Kč / m2

Šíře 4 a 5 m, třída zátěže 32, střižený smyčkový vlas 100% Triexta Smartstrand, třída hořlavosti Cfl, zvukový útlum 25 dB, 226.800 vpichů/m2, váha vlasu 1.815 g/m2, celková váha...

79064/4