V době od 3.8.2022 do 19.8.2022 je uzavřena vzorkovna z důvodu stěhování do nových prostorů v M-paláci v Brně.

Novinky

Luxusní bytové a zátěžové koberce Lano

lano-logoNově v naší nabídce najdete celou paletu výrobků od belgického výrobce koberce Lano. Na naší vzorkovně najdete vzorkovou knihu s těmito koberci. Jedná se asi o nejluxusnější a nejkvalitnější koberce v naší nabídce. Zastavte se na naší vzorkovně nebo se můžete podívat na stránky výrobce a vybrat si koberec, který je ten pravý pro Vás. Oproti záloze Vám můžeme zapůjčit vzorkovou knihu se všemi vzorky a vy si tak můžete vše prohlédnout v klidu doma nebo v práce. Pokud Vás některé koberce zaujali, rádi Vám zpracujeme cenovou kalkulaci.

Bytové koberce: https://www.lano.com/en/collection/pearl

Zátěžové koberce: https://www.lano.com/en/hospitality

Umělá tráva: https://www.lano.com/en/landscaping

Koberce SmartStrand Forever Clean - koberce s nanotechnologickou ochranou proti skvrnám: https://www.lano.com/en/smartstrand

Výprodej lišt k PVC- čištění skladu před stěhováním

Před stěhováním naší vzorkovny do nových obchodních prostorů v M-paláci v Brně čistíme sklad a vy tak můžete nakoupit s opravdu velikou slevou.

Momentálně nabízíme se slevou 56% obvodové lišty k PVC podlahám v několika barvách. Jelikož toto zboží nabízíme v našem eshopu i na prodejně v Brně, tak rychle mizí. Pokud máte zájem objednejte ještě dnes, aby se na Vás dostalo.

Původní cena 2150 Kč / 50 m, nyní 1 balení 50 m za 950 Kč.

Nyní máme obvodové lišty WL50 v barvách:

Černá

Esche Grau (popelavě šedá)

Sand Braun (pískově hnědá)

Licht Grau (světle šedá)

Buchehell (světlý buk)

Buche (buk)

Hellbeige (světle béžová)

Dunkel grau (tmavě šedá)

Vinylové plovoucí podlahy na HDF desce bez ftalátů Ecoline Click

V naší nabídce nově najdete nádherné a odolné vinylové podlahy na HDF desce. Jedná se o mimořádně stabilní a kvalitní podlahy Ecoline CLICK.

ecoline-vyhody

Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.

Antistatický povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Vinylová zámková plovoucí podlaha Ecoline Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je nnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombibaci s HDF má navíc na spodní straně korkovou akustickou podložku a dosahuje útlumu 16 dB. Je nejteplejší na omak a nejtišší plovoucí podlaha.

Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení. Pod podlahu Ecoline Click se dává pouze parofolie.

Snadná údržba jak za sucha, tak za vlhka.

Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, splňuje emisní certifikát A+ a je držitelem certifikátu Greenguard Gold.

Přehled všech dekorů najdete zde.

Návod na instalaci HDF plovoucí vinylové podlahy zde.

Jedinečné dekory PVC podlah pouze u nás

VINYLOVÉ PODLAHY S TEXTILNÍ PODLOŽKOU GERFLOR FIBER TECHNOLOGY (GFT)

Pryč z tradičními dřevěnými podlahami, buďte odvážní a jedineční. Pořiďte si odolnou a trvanlivou podlahu od francouzského výrobce Gerflor. Podlahy si můžete prohlédnout na naší vzorkovně, v případě objednávky s instalací sleva na instalaci 20%.

Přehled dekorů a cen podlah Gerflor

Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u těchto podlah znamená, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Texline podtrhuje 15 letá záruka.

Pohodová podlaha - nechte se zlákat snadným způsobem pokládky, který zvládnete i svépomocí
Široká nabídka dekorů
Vhodná do každé místnosti - pokoje, vstupní haly i koupelny - tam všude lze podlahu bez obav umístit
Samovyrovnávací schopnost - díky patentované technologii umi vyrovnat drobné nerovnosti podkladu
Povrchová úprava PureClean - tato polyuretanová glazura vytváří efektivní bariéru, která pomáhá zabránit usazování nečistot a redukuje vliv denního opotřebovávání
Odolnost proti vrypu nebo promáčknutí díky kvalitní nášlapné vrstvě v kombinaci s pružným materiálem podkladu
Voděodoslnost - přizpůsobené pro koupelny i kuchyně
Všechny výrobky značky GERFLOR jsou vyrobeny v souladu s platnými právními předpisy s důrazem na zdraví, spokojenost uživatele a životní prostředí.

texline-vyhody

Vyrobeno ve Francii

Otevřeno i v sobotu

Od 13.4.2019 budeme mít otevřeno i v sobotu a to v době od 9 - 11. Navštivte naši vzorkovnu koberců, PVC, vinylových podlah. Můžete objednat koberce či podlahu nebo objednat pokládku.

Kompletní otevírací dobu najdete v sekci kontakty

Akce - zátěžové koberce Heavy Duty

Akce na zátěžové smyčkové koberce Heavy Duty. Koberce mají nejvyšší třídu zátěže 33, šíre role 4 m. Rychlé dodání po celé ČR. U obj.nad 5.000 Kč je doprava zdarma.

Celou kolekci koberců Heavy Duty najdete zde: KOLEKCE KOBERCŮ HEAVY DUTY

Filtrování produktů

Připravily jsme pro Vás velice užitečnou novinku na našem webu. Nyní můžete vybírat podlahy podle různých parametrů. Filtraci najdete vždy v každé příslušné kategorii produktů na pravé straně webu.

U koberců v metráži lze vybírat dle těchto parametrů:

 • barva koberce
 • rubová strana koberce (filc, AB mřížka, twinback, resine, nopky atp.)
 • šíře role koberců - 2, 3, 3.5, 4 nebo 5 m
 • typ vlasu - smyčkový, střižený, vpichovaný
 • užitná třída - 21, 22, 23, 31, 32 a 33
 • materiál vlasu - polypropylen, polyamid a kombinace
 • celková výška koberce

Vinyl a PVC v metráži

 • dekor - keramické (dlaždice), dřevo, barvené a ostatní
 • šířka role
 • podklad - PVC s filcem a bez filcu
 • užitná třída
 • celková tloušťka
 • nášlapná vrstva
PVC Novoflor Duo pro výukové prostory, šíře 1,5 m

PVC s nášlapnou vrstvou 0,8 mm je velice odolné a je vhodné zejména pro školy, mateřské školky, učebny a veškeré výukové prostory. Nezřídka je toto PVC instalováno v novostavbách jelikož je velice odolné a lze také vytvářet různé intarzie. Díky šíři 1,5 m je minimální prořez materiálu.

pvc-novoflor-dual-parametry

Třída zátěže 34 - veřejné a komerční prostory - velmi vysoké namáhání | Třída zátěže 43 - průmyslové prostory s vysokou zátěží | Protiskluzový | Vhodné pro trvalé používání kolečkových židlí | Vhodné pro podlahové vytápění | Zvýšená odolnost proti ohni, třída B | Stálobarevnost na světle | Rozměrová stálost

Jak objednat instalaci tohoto PVC

 • zašlete nám poptávku na email info@podlahy-binder.cz
 • vystavíme zálohovou fakturu na zaměření - cena 500 Kč (cena zaměření se při realizaci odečítá od celkové ceny zakázky)
 • po úhradě Vás navštíví náš podlahář a prostory zaměření a zkonzultujte s Vám Vaše požadavky
 • na základě zaměření zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme ke schválení
 • po schválení je domluven termín instalace 

Proč nakoupit u nás:

 • doprava zdarma
 • rychlé dodání
 • možnost objednat vč. instalace PVC
 • množstevní (velkoobchodní sleva)
 • vzorek zdarma

Odběr pouze po celých rolích - 12 bm / 18 m2

Šíře role: 1,5 m
Celková výška: 2 mm
Nášlapná vrstva: 0,8 mm
Použití: bytové / obchody/ restaurace / školy
Třída zátěže: 34 / 43 (pro obytné a veřejné prostory a se silným zatížením a průmyslové prostory s vysokým namáháním)
Použití kolečkových židlí: ano
Vhodné pro podlahové topení: ano
Snížená hořlavost: ano Bfl-S1
Stálobarevnost na světle: ano
Rozměrová stálost: ano
Odolnost proti uklouznutí: ano

Vlněné koberce Tisca Tiara

Hledáte kvalitní prémiové koberce vyrobené ze 100% vlny. Nabízíme Vám vysoce kvalitní koberce od švýcarského výrobce Tisca Tiara. Rychlé dodání koberců za 7 - 14 dní od objednání. Koberce mají šířku 4,2 m a jsou tak vhodné do většiny bytových prostorů bez větších úprav a prořezů koberce. Veškeré koberce Tisca Tiara najdete také na naší vzorkovně. Technické informace, ceník a nákup můžete najít a provést zde: https://www.podlahy-binder.cz/vyhledavani/?string=tisca+tiara

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení